Apartamento Praia Central
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Apartamento Praia Central Balneário Camboriú heeft een eersteklas ligging en biedt gemakkelijke toegang tot het Cristo Luz monument op wandelafstand van circa 25 minuten. Dit appartement bevat draadloos internet, samen met privéparkeren voor gasten, die met de auto reizen.
Het appartement is binnen 800 meter loopafstand van Praia Central en op minder dan 150 meter van het Unipraias-park gelegen. Apartamento Praia Central is op 12 minuten lopen het Atlântico winkelcentrum. De accommodatie ligt op 3 km afstand van het Complexo Turístico do Morro do Careca.
Het appartement heeft uitzicht op de stad en bevat een zitruimte en een woonkamer. Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger in deze accommodatie. Er is ook een apart toilet en een douche.
Gasten die in Apartamento Praia Central verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een keuken, evenals een eetgedeelte.
- Locale bezienswaardigheiden
- Strand Praia dos Amores150 m
- Laranjeiras Beach4,4 km
- Unipraias Park150 m
- Winkelcentrum Praia Camboriu450 m
- Camboriu Football Stadium3,5 km
- cristo luz1,2 km
- Bus Station1,2 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder15 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apartamento Praia Central?
Gasten van Apartamento Praia Central kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Cristo Luz monument, op wandelafstand van circa 25 minuten. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Complexo Turístico do Morro do Careca (3 km) en het Atlântico winkelcentrum (1 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Apartamento Praia Central?
Het duurt 5 minuten lopen om van Apartamento Praia Central naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Apartamento Praia Central?
De prijs van het boeken van Apartamento Praia Central is $35. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Apartamento Praia Central?
Apartamento Praia Central heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Is Wi-Fi gratis in het appartement?
In het appartement is draadloos internet beschikbaar gratis voor de gasten.